some-alt

RAKİPLERİNİZİN GERİSİNDE KALMAYIN!

SEO paketlerini ile sitenizi özellikle Google arama motorunda daha üst sıralara taşıyabilirsiniz.Sizlerde firmanızı Google’da üst sıralara taşımak istiyorsanız, aşağıda yer alan profesyonel SEO paketlerini inceleyebilirsiniz. Firmanızı zirveye taşımak adına uzman ekibimiz ile birlikte yapacağımız çalışmaların sonucunu kısa bir sürede alacağınızdan emin olabilirsiniz.

SEO PAKETLERİ

İşinize en uygun planı seçmek içi bizi arayın!

Başlangıç

TL500

/aylık

5 Adet Makale Sektör Uyumlu

10 Adet Forum Tanıtımı

Web Site Seo Ayarları Basit

Anahtar Kelime Analizi

Rakip Analizi

Aylık Raporlama

Web Site Takibi

SATIN AL

Kobi Dostu

TL1250

/aylık

15 Adet Makale

25 Adet Forum Tanıtımı

Web Site Seo Ayarları Temel

Anahtar Kelime Analizi

Ayrıcalıklı Destek

Web Site Takibi

Rakip Analizi

Aylık Raporlama

SATIN AL

MAXİ

TL2500

/aylık

25 Adet Makale

30 Adet Forum Tanıtımı

1 Adet Sözlük Tanıtımı

3 Haber Sitesi Tanıtımı

Web Site Ayarları Orta

Ayrıcalıklı destek

Web Site Takibi

Rakip Analizi

Reklam Takibi

Aylık Raporlama

SATIN AL

S PLUS

TL5500

/aylık

35 Adet Makale

35 Adet Forum Tanıtımı

10 Haber Sitesi Tanıtımı

2 Adet Sözlük Tanıtımı

Web Site Seo Ayarları Ultra

Ayrıcalıklı Destek Hattı

Web Site Takibi

Rakip Analizi

Reklam Takibi

15 Adet Sosyal Medya Görsel Tasarım

Haftalık Raporlama

SATIN AL

Seo Paketleri ne işe yarar?

Seo paketi sayesinde hedeflediğiniz kelimelerde, sitenizi Google arama motorunda üst sıralara taşıyabilirsiniz. Bu sayede Google Ads reklam giderlerinizi düşürebilir kalıcı ve organik olarak üst sıralarda yer alabilirsiniz.

Seo hizmeti doğru yönetildiği takdirde %100 kalıcıdır. Yapılan işlemlerden aldığınız olumlu etkiyi asla kaybetmezsiniz, fakat rakiplerinizinde sitelerine çalışma yapıldığını ön görerek, rakipleriniz seo çalışması yaptırırken sizin yaptırmıyor oluşunuz üst sıraları rakiplerinize kaptırmanıza sebep olabilir.

Bu soruya verebileceğimiz en net cevap tatminkar bir yükseliş olabileceğidir. Sitenize paket almadan önceki yapılan çalışmaların durumuna göre paketi aldığınızda 10. Sayfada olan siteniz 1.sayfa 1. Sırayada yükselebilir 5. Sayfa 5. Sırayada yükselebilir. Ama ne olursa olsun sizi memnun edecek yükselişi taahhüt ediyoruz.

Seo paketleri google kriterlerine uygun oluşturulduğu için yeni açılmış bir siteye seo paketi uygulamakta bir sorun yoktur ve hatta site açılır açılmaz başlanan seo işlemleri siteniz için pozitif etkiye sebep olur.

Sitemizde Türkiye’de ilk ve tek olan ONLİNE RAPORLAMA SİSTEMİ mevcuttur. Raporlama süreleri paket altlarında belirtilmiştir.

Tüm çalışmalarımız kendimize ait network üzerinden gerçekleştiğinden ve her haftabaşı sitelerimiz ve sosyal medya hesaplarımız yararlılık filtlerimizden geçtiğinden dolayı paketlerimiz sitenize asla zarar vermez.

Seo paketi satın aldıktan ve işlemler tamamlandıktan sonra sitenize etki etme süresi tahmini 30-45 gündür, bu yüzden 30-45 gün aralıklara seo paketi alabilirsiniz.

Seo paketleri birçok konuda sitenize ciddi katkılarda bulunur.

  • Anahtar kelimelerinizde yükselirsiniz.
  • Organik trafiğiniz artar.
  • Seo paketlerinin içeriğinde yer alan tanıtım yazısı çalışmaları sayesinde marka bilinirliğiniz artar.
  • Yapılan sosyal medya çalışmaları sayesinde, sizlere ulaşmak isteyen müşteriler google, yandex vb arama motorlarındaki sonuçlardan ziyade sosyal medya platformlarında da firmanızın paylaşılan ve önerilen bir site olduğunu fark edecektir.
  • Alexa değerlerinizde sıralamanız iyileşir.

SEO Paketinizi , iş rekabetinize göre değerlendirmeniz gerekmektedir , dilereniz ücretsiz kısa bir rakip analizi yapabiliriz , bunun için canlı destek veya whastapp üzerinden ulaşabilirsiniz.

S: Kısa vadede hitlerimde dönüşüm istiyorum.

C: Bir teknoloji sitesi sahibi olduğunuzu varsayalım, seo paketi satın almak istiyorsunuz. Anahtar kelime seçimi yaparken “Teknoloji, Teknoloji blog” gibi kelimelerde çalışma talep ederseniz eğer bu tip kelimelerde yüzlerce otoriter rakibiniz var ve tek paketle başarı elde etmeniz mümkün değildir, uzun vadeli bir çalışma gerektirir ve paketler bu konuda yetersiz kalır. Ancak siz Google Search Console,Google Analytics gibi araçlara giriş yaparak sitenize, ara arada olsa ziyaretçi getiren sayfaları listeleyip, sitenize ziyaretçi getiren kelimeleri belirleyip, aranma hacimlerini kontrol ederek daha sağlıklı bir sipariş verebilir istediğiniz sonucu kısa sürede alabilirsiniz.

Örnek : “Huawei mate 20 lite incelemesi” başlıklı bir içeriği sahipsiniz ara arada olsa sitenize ziyaret çekmektedir.

İlk aşama keyword planner, keyword tool vb araçlardan “Huawei mate 20 lite” aramasını yapın. “100.000” aranma hacmi olduğunu varsayalım ve siteniz “Huawei mate 20 lite incelemesi” aramasında 13. sırada yer alıyor. Bu sayfaya bu kelime ile sipariş geçerseniz, çalışma sonrasında ilk sayfaya yakın olduğu için üst sıralara çıkmanız, oldukça kolay olacak ve siteniz kısa sürede ziyaretçi artışı gösterecektir. Bu durum sitenizin genelinde olumlu değişimlere yol açacaktır.

Kısa vadede zorlu sektörlerde ziyaretçi ya da başarı elde etmek istiyorsanız ilk aşama olarak kategori, içerik yada sayfalarınıza bu işlemleri uygulamanız daha sağlıklı olacaktır. Lokasyonel aramalarda ya da kobilere uygun aramalarda doğrudan sektörün, ana kelimelerini tercih edebilirsiniz.

Sitenizi Bildirin Kontroll Edip Sizi Arayalım!

Neler mi yaptık?

Bizi terçih eden müşterilerimizin tamamına sonsuz teşekkürler sunarız!

3141+

SEO Calışması

600+

Web Site Kurulumu

some-alt
some-alt
some-alt
some-alt
some-alt